Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Szczęść Boże, proszę o modlitwę za dzieci i wnuki a szczególnie za Gabrielę w trudnym życiowym położeniu, aby zwyciężyła prawda
Prosze o modlitwę w intencji o dar nieba dla mamy mojego kolegi . Bóg zapłać
Proszę o modlitwę za mnie. O łaskę: pokoju, wolności i czystości serca; pogody ducha; ufności, wiary i miłości bez miary. Przebaczenia sobie i bliźnim. O znalezienie dobrej Bożej pracy.
Z calego serca prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia, do dzieci oraz meza, Justyny Natalii Szostek, ktora obecnie przebywa w szpitalu w bardzo powaznym stanie za sprawa raka przewodu zolciowego. Jej stan jest bardzo ciezki, lekarze mowia,ze to ostatnie dni jej zycia. Bog zaplac za kazda modlitwe w jej intencji!
Z calego serca prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia, do dzieci oraz meza, Justyny Natalii Szostek, ktora obecnie przebywa w szpitalu w bardzo powaznym stanie za sprawa raka przewodu zolciowego. Jej stan jest bardzo ciezki, lekarze mowia,ze to ostatnie dni jej zycia. Bog zaplac za kazda modlitwe w jej intencji!
Proszę o modlitwę, o uratowanie mojego związku z Piotrem, o dostanie pracy w sanepidzie i zdrowie
Szczęść Boże! Nazywam się Małgorzata, mam 50 lat. Mocno proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę zdrowia i trafną diagnozę. Mam ogromne skoki ciśnienia, nie wiadomo skąd. Przychodzą nagle i nie pozwalają normalnie funkcjonować. Termin do szpitala mam dopiero koniec marca, taki jest najbliższy wolny a czuję, że mogę nie doczekać wizyty. Bóg zapłać
Prosba o modlitwe o uwolnienie duszy mojej żony Celiny od dzialan zlego ducha i zaprzestanie przez nia praktykowania magii , wrozbiarstwa, okultyzmu i medytacji oraz wszelkich pokus tzw new age. Powrotu do Pana Boga a także do małżeństwa.
Proszę o modlitwę za Księdza Dawida o wytrwanie w powołaniu. Maryjo, święta Gemmo, święta Faustyno, święta Teresko uproście mu łaskę nawrócenia i życia w czystości ciała, ducha, serca i rozumu. Oddalcie od niego wszelkie pokusy.
O łaskę zdrowia dla mojej siostry Olgi, mamy trójki małych dzieci, która zachorowała na złośliwy nowotwór piersi.
Proszę o modlitwę w intencji dziecka poczętego Moniki i Pawła o uzdrowienie z torbieli głowy i dar zdrowia dla dziecka.
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie oraz moich najbliższych (rodziców - Jadwigi i Tadeusza); pomyślną przeprowadzkę, znalezienie pracy.
Gorąco proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę zdrowia dla mnie. Aby to bolesne zgrubienie na głowie i ból głowy minął. Żeby to nie był guz mózgu żeby to zginęło bez operacji .
Proszę o modlitwe o łaski skruchy żalu doskonałego dla mnie i bliskich abyśmy byli przyjaciółmi Boga i bliźniego zeby żyć w Bogu z Bogiem i dla Boga i dostać zbawionym w Niebie. O ratunek dla dusz
proszę o modlitwę za miłość i zgodę między mną a Krystianem, a także za zmarłą Danutę
Szczęść Boże, Zwracam się z uprzejmą prośbą o modlitwę w intencji Mateusza, lat 29, chorego na raka żołądka. Trafił do szpitala, jego stan jest zły. Wierzymy, że dla Pana nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę Siostry o modlitwę. Bóg zapłać, Magdalena Wilkos
Proszę o modlitwę za mojego zmarłego męża Pawła Suchockiego Oboje byliśmy po rozwodach a wcześniej mieliśmy śluby kościelne my zaś wzięliśmy ślub cywilny: żyliśmy wiec w grzechu i nie mogliśmy chodzić do spowiedzi i Eucharystii. Pomimo to oboje chodziliśmy do Kościoła i codziennie odmawialiśmy swoje modlitwy : mąż każdego dnia odmawiał różaniec , bardzo ciężko pracował i zawsze wszystkim pomagał Zmarł nagle 20 stycznia w wieku 49 lat Jest miłością mego życia bardzo boje sue o Jego dusze .Proszę o modlitwę w Jego intencji by dobry i miłosierny Bóg okazał mu swe Milisierdzie i zbawił Jego dusze . Bóg zapłać .
Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego i szybkiego zakończenia trudnej sprawy. O opamiętanie dla p.Jacka, nie przestanie walczyć I wszystkich obwiniać. O stabilizację zawodową i finansową. O spokój na polu zawodowym. O miłość w rodzinie. O łaskę zdrowia dla najbliższych. O ulge w cierpieniu dla mamy. Niech dzieje sie dobro.
Pokorna prośba o modlitwę w intencji Moniki, która jest w stanie błogosławionym, ale u dziecka badania wykazały problemy zdrowotne.
O uzdrowienie z guza mózgu dla Joanny

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska