Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
NBPJCH I NMP† Błagam o modlitwę, abym znowu odzyskała bliska, intymna i osobista relacje pełna miłości z Panem Jezusem i Maryją oraz moja Śp Babusia Jadwiga, żebym znowu mogła korzystać z "gorącej linii telefonicznej" z Niebem 24/7h, którą miałam a utraciłam wylacznie z mojej winy i teraz mam przez to depresję(proszę też o modlitwę o uzdrowienie z depresji,bo cierpię potwornie), bo dla mnie to jest ogromna niepowetowana strata i coś najcenniejszego, najważniejszego co kiedykolwiek miałam w całym moim życiu , błagam Was o pomoc, Bóg zapłać za każdą modlitwę, Olga
Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla moich rodziców Barbary i Franciszka i męża Łukasza
Proszę o modlitwę za ks. Piotra o uzdrowienie z covid ; o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw Ewy i rodziny .
Boże Ojcze proszę przez bolesną mękę Pana Jezusa o odpuszczenie grzechów, zdrowie, Światło Ducha Świętego i błogosławieństwo dla Ireny oraz rodzin: Jana, Piotra, Olka, Kazimierza, Anny, Sandry, Joanny i Teresy.
Szczęść Boże, proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji łaski dla mojej rodziny, jeżeli będą zgodne z Jego wolą : laski zdrowia i zgody dla całej rodziny. Bóg zapłać.
Szczęść Boże, proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji łaski dla mojej rodziny, jeżeli będą zgodne z Jego wolą : laski zdrowia i zgody dla całej rodziny. Bóg zapłać.
w intencji Piotra o błogosławieństwo Boże w trakcie egzaminów sesji zimowej, następnie pomyślność na egzaminach licencjackich na dwóch kierunkach i uwolnienie z poczucia odrzucenia przez wykładowców i egzaminatorów. Niech Bóg pomaga i chroni Piotra
o nawrócenie Renaty, Henryka i Piotrusia . Bóg zapłać .
Proszę Cię Jezu Chryste o nową pracę. Taką w której będę czuł się dobrze, będę doceniany i w której będę mógł się rozwijać. Oddaje Panie Tobie tę przestrzeń mojego życia. Proszę, abyś to Ty się zatroszczył o to gdzie będę pracował i co będę robił.
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa o nawrócenie męża, miłość w małżeństwie oraz powrót męża do rodziny. Serdeczne Bóg zapłać.
Szczęść Boże, proszę wsparcie modlitewne dla naszej córki Faustyny i syna Jakuba, żeby dobry Bog pozwolił zdać im egzaminy. Bog zapłać
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mamy Danuty z covida, ciśnienia i strasznych bóli głowy
Szczęść Boże. Proszę o codzienną modlitwę za moją siostrę Magdalenę, jej mężą Piotra oraz ich dzieci: Michała, Mateusza i Stasia o Łaskę nawrócenia (dzieci nie są nawet ochrzczone), o Łaskę Opieki Maryi i Świętych nad nimi, o wszelkie Łaski potrzebne im do Zbawienia. Proszę także o modlitwę za ciocię Grażynkę i jej syna Darka o Łaskę nawrócenia i Zbawienia dla nich, za Sylwię i Konstantego o Łaskę Zbawienia, za Artura o Łaskę nawrócenia i Zbawienia, za moich zmarłych rodziców Lidię i Andrzeja, zmarła siostrzyczkę Małgosię, dziadków: Zofię i Stanisława Jasińskich, Bolesława i Stefanię Warszton, i zmarłych: Macieja, Krzysztofa, Gabrysię, Zbyszka i Magdalenę oraz za tych - szczególnie dzieci i chorych psychicznie- którzy odebrali sobie życie. Proszę o modlitwę codzienną w tych intencjach, ja umieram i dłużej nie będę mogła pisać i prosić w tych intencjach. Proszę także o modlitwę za mnie w Panu Bogu wiadomych intencjach, za Władimira, oraz za Polskę przez wstawiennictwo Maryi, Świętego Judy Tadeusza i Świętej Rity. Proszę także o modlitwę o ratowanie dusz przez wstawiennictwo Świętego Judy Tadeusza i Świętej Rity oraz za dzieci które chcą odebrać sobie życie oddając je Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Bóg zapłać, dziękuję Marta
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia duszy i ciała w mojej rodzinie. prosi Małgorzata
Proszę o modlitwę intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i zaczerwienienie na lewym pośladku i zdrowie psychicznych oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz oraz łaski uzdrowienia z depresji
Za przyczyną Matki Bożej proszę za Cezarego i Annę. O łaskę przebaczenia popełnionych grzechów. Uwolnienia od natręctwa złego ducha. Proszę również za dziecko które jest pod sercem Anny. Aby Matka Boża zakrólowała w ich sercu i życiu.
Proszę za Rafała o jego nawrócenie,uzdrowienie z alkoholizmu,nienawiści i kłamstwa. O uratowanie jego małżeństwa. Grażyna
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej Mamy. To wspaniała osoba. Bardzo, bardzo się martwię o nią. Nadzieja tylko w Boskiej pomocy. W Bogu i we wstawiennictwie Najświętszej Panienki. Proszę też o modlitwę, aby udało się Mamie, w tym miesiącu, sprzedać mieszkanie, w wyznaczonej cenie. To bardzo ważne. Ta sprawa nie daje Mamie spać w nocy. Bardzo, bardzo proszę o modlitwę. Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę o pojednanie i powrót do mnie narzeczonego, którego bardzo kocham. Po ludzku nie mam już nadziei ale dla Boga nie ma niemożliwego. Proszę o cud. Św Józefie ratuj. Św Rito wstaw się za mną. Dziękuję, Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę Cię Boże o całkowite uzdrowienie ciężko chorującej na covid Agnieszki. Proszę o uzdrowienie z tej choroby również mojego narzeczonego oraz wszystkich moich bliskich chorujących na tą chorobę. Proszę o ustanie pandemii. Proszę Boże o to, aby wyzdrowieli oni wszyscy i mogli uczestniczyć w naszym ślubie w zaplanowanym terminie, jeśli taka Twoja wola. Proszę daj nam wydawać dla Ciebie jeszcze owoce tu na Ziemi. Proszę daj cieszyć się wszystkim z naszego sakramentu i niech ta Kalwaria choroby wyda piękne owoce nawrócenia zatwardziałych serc w naszej rodzinie. Proszę Cię gorąco o cud uzdrowienia!

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska