Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
BŁAGAMY ABY OLIWKA MOGŁA LEPIEJ WIDZIEĆ I SZYBCIEJ MYŚLEĆ I SPRAWNIEJ ZAPAMIĘTYWAĆ ORAZ ABY NAUCZŁA SIĘ WREŚCIE BIEGLE CZYTAĆ PISAĆ I LICZYĆ A DARUSIA MOGŁA SAMODZIELIE CHODZIĆ I MÓWIĆ.Z WIARĄ I UFNOŚCIĄ PROSZĄ O TO BOGA RODZICE BEATA I SŁAWEK.
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Małgorzaty i Łukasza. O dar wzajemnego przebaczenia i budowania od nowa na Chrystusie. Jezu, ratuj nas!
o przebaczenie mi przez osobę, którą zawiodłem. O spotkanie z nią, na które tak długo czekam. O owoce tego trudnego czasu cierpienia, nawrócenia i udoskonalania się, jaki przeżywam przez ten problem. Dziękuję!
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji. O trzeźwość w rodzinie, o pokutę i nawrócenie. O świętość życia i o zdrowie na duszy i ciele dla rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.
Błagam o modlitwę za mężczyznę uzależnionego od alkocholu który stacza się na dno i nie chce sobie pomóc i za Jego narzeczoną która nie umie Mu pomóc i którą źle traktuje
Bardzo proszę o modlitwe za Artura, o uzdrowienie jego serca, o uzdrowienie jego wspomnień. Wierzę, że dla Boga nie ma nic niemożliwego, dlatego błagam o modlitwe za niego! Aby to wszystko sie ulożyło, aby wydarzyl się cud uzdrowienia, aby potrafil się otworzyć, zaufac, pokochać i budowac trwalą relacje, abyśmy mogli założyć szczęśliwa rodzine. Bog zaplac za modlitwe!
Błagam o modlitewne wsparcie - o powrót do zdrowia i dar życia dla Lenki (9 l) chorej na białaczkę limfoblastyczną. Lenka jest po przeszczepie szpiku i dalej bardzo cierpi. Zapewniam o modlitewnym wsparciu w intencji Sióstr Jadwiga
O nawrócenie córki Joanny
W intencji śp. Jurka o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji nawrocenia ojcow i matek ktorzy chca zabic wlasne dzieci przez aborcje, o nawrocenie i opamietanie dla przesladowcow chrzescijan, o nawrocenie mieszkancow Komarowa, Lubczyny , Goleniowa,o nawrocenie tych duchownych ktorzy glosza herezje, dziekuje ,z Panem Bogiem
dziękuję za cały miniony rok, za moją pracę, za moich uczniów, za osoby, z którymi współpracuję, proszę o dalsze studia, o utrzymanie pracy, o dobrego przyjaciela.
Proszę o modlitwę o uleczenie pęcherza, pozbycie się cewnika , by narządy wewnętrzne funkcjonowały jak przed operacją . Małgorzata
Szczęść Boże, Z całego serca proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy. Od dłuższego czasu jestem bezrobotna i nie mogę znaleźć zatreudnienia. Bóg zapłać za modlitwę.
O potrzebne łaski dla Marcelina, Piotra i Natalii Brzezińskich.
Prosze o modlitwe w intencji o dar nieba dla zmarłych prałata mojej parafii. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę o pokój serca i światło Ducha Świętego podczas przygotowywania się do kolokwium ze statystyki. Bóg zapłać.
Proszę o nawrócenie Marcina, jeśli jest zgodne z Wolą Bożą o powrót do mnie.
Maryjo Kochana Mamo Proszę wstaw się za mną i moim mężem. Jesteśmy bardzo samotni, a ja bardzo choruje problemy z przewodem pokarmowym , czuję się załamana mamy z mężem problemy finansowe. Rodzina się odwróciła mbo mamy długi. Chciałam się pojednać, ale nie chcieli. Proszę o modlitwę bo się załamuje. Tak bardzo mi ciężko
Proszę o modlitwę wstawienniczą, o uzdrowienie za Marka, który jest w stanie ciężkim.Błagam o pomoc Boga, bo wszystko w Jego rękach.
Proszę o uzdrowienie i siły dla Heleny. Aby choroba odeszła a babcia cieszyła się zdrowiem i nie cierpiała.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska