Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Szczęść Boże! Prośba o modlitwę w intencji kursu ISKRA dla bierzmowanych, który będzie prowadzony przez naszą wspólnotę Amen! 28-30 października
O uzdrowienie dla mnie, skruszenie serca dla.....i małżeństwo dla mnie rodzinę.
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dobrego przebiegu operacji nerki, której będę poddany w najbliższy wtorek, 27 września. O umiejętność pełnego zaufania Bogu i pokoju serca dla mojej Żony i dla mnie. Dziękuję. Jarek 44 l.
Bardzo proszę o modlitwę za moją koleżankę Monikę, o pomoc w wyjściu z długów oraz nawrócenie jej do Pana Boga. Bóg zapłać.
za wstawiennictwem Matki Bożej i św Józefa o Bożą pomoc,dobrych pracowników, dobrą słoneczną pogodę i wykonanie wszystkich prac -w czasie do 1 listopada 2022r. na remontowanym cmentarzu wojennym,
Szczęść Boże Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie mojej Mamy Danuty Kowalskiej która trafiła wczoraj do szpitala w stanie ciężkim. Ponad rok temu przeszła udar mózgu. Dzięki Bogu Miłosiernemu w szpitalu uratowano ją i zaczęła powoli wracać do zdrowia. Wczoraj źle się poczuła, i trafiła do szpitala. Bardzo proszę o modlitwę by Pan Jezus ponownie uratował moją Mamusię, by wróciła do domu i mogła się cieszyć dwoma wnuczkami, czteroletnią Juleczką i ośmioletnią Natalką. Bóg zapłać za modlitwę Szczęść Boże Robert Kowalski
Panie Boże proszę o dary Ducha Świętego dla mojego męża i cud nawrócenia dla niego.
Bardzo serdecznie proszę o modlitwę w intencji skuteczności aktualnej chemioterapii i uzdrowienie mojej mamy z przerzutów nowotworowych
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Ady. O zdrowie dla niej i potrzebne łaski, o łaskę nawrócenia . Serdeczne Bóg zapłać!
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji dobrego rozwiązania sytuacji z Jakubem, aby Bóg pomógł Mu wrócić na dobrą drogę, powrócić do Oliwii, jeśli taka jest Jego wola.
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego życia wiecznego dla Ś. p. Zdzisława, Anieli, Stanisława, Jana, Katarzyny, Jana , Marianny, Antoniego, Zofii, Stanisława, Ireny, Wiktora, Wiktorii, Stanisławy, Tomasza, Janiny. Oraz o dar zdrowia dla Anny, Stanisława, Pawła, Haliny, Elżbiety, Zofii, Anny, Łukasza, Bogumiły oraz Ryszarda. Bóg zapłać !!!
Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę Basię. Aby jej stan się polepszył, można było pobrać biopsje i została wyzdrowiona.
Św Alojzy błagam Ciebie o cud nawrócenia i uwolnienia od zła i zguby wiecznej o skruchę i żal za grzechy o łaskę dobrej spowiedzi św i dobrej śmierci dla Rodziców
Szczesc Boze Chciałabym po prosic o szturm modlitwy za Urszule, Iwonke, Stanislawa, Kamila, Wojtusia, Igorka o laske zdrowia cud uzdrowienia Bog zaplac
Matko Boża uproś łaskę zgody między sąsiadami, dar mądrości dla urzędników. Niech ten koszmar sąsiedzki sie skończy i wszystko wróci do normy.
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla małego Wiktorka. Bóg zapłać
Jezu, Ty się tym zajmij. Proszę Panie Jezu o uzdrowienie mojego życia i o wypełnienie w moim życiu woli Bożej.
Proszę o uzdrowienie naszego małżeństwa które niestety jest w rozsypce. Duża w tym moja zasługa niestety. Proszę o modlitwę za nasze rodziny które to przeżywają bardzo szczególnie moja mama i mama mojej żony oraz ojciec Andrzej i Dariusz i o łaski radości , pokoju miłości dla mojej żony Agnieszki niech Pan uzdrowi jej wszelkie rany a szczególnie te które ja jej zadałem.
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa Chrystusa proszę o dary Ducha Świętego, odpuszczenie grzechów, zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę przed złem i obfite błogosławieństwo dla: Nataszy, Michała, Martyny, Ireny i Jana.
Błagam o zdrowie fizyczne. O uzdrowienie. I za zdrowie mojej mamy Wiolety. Maria Magdalena.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska