Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie. Bóg zapłać
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji dobrych wyników badań I uzdrowienia dla mojej mamusi. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina. O uwolnienie go z chorób, nałogów. O jego nawrócenie. Bóg zapłać
za Jarka i Agatę aby odnaleźli drogę do siebie i obdarzyli siebie wzajemną miłoscią i trwali w tej miłości i aż po kres swoich dni
W intencjach Bogu wiadomych
Kochana Mateczko proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony Jadwigi z bólów kręgosłupa i lewego boku oraz synka Anthonego-Michaela z bólów brzuszka.Prosi Artur
Proszę o modlitwę za mnie, o uzdrowienie moich nerek, aby mogły prawidłowo funkcjonowac
Matko Boska Nieustającej Pomocy udziel mi potrzebnych łask w życiu zawodowym, strzeż przed złymi językami, broń od złego. Matko spraw bym rozwijał swój dorobek zawodowy dla dobra rodziny i osób ze mną współpracujących . Pomóż .
Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka Tomczak
O łaskę życia i uzdrowienia dla Marysi oraz wiarę i wytrwałość dla jej rodziców.
Dziękujemy Przenajświętsza Panno Maryjo Królowo za otrzymane łaski. Prosimy w intencji uchronienia przed ludźmi, którzy nieustannie od wielu lat wykorzystują (głównie finansowo, materialnie ale również w innych sferach życia) i krzywdzą mnie i Gosię oraz o uwolnienie nas z jarzma ogromnych długów i problemów finansowych.
Proszę o modlitwę abym dostała dobrą pracę sylwia
O łaskę nawrócenia dla Grzegorza i Tadeusza
Za Krzysztofa, Magdę, Filipa, mnie, Adama z rodziną, Jolantę, Macka, Sławomira, Stanisława, Wioletę, zmarłych z rodziny. O wygraną rekrutację dla Magdy, wygraną w konkursach KaVA/Cava dla 2 projektów Krzysztofa, za zdrowie Jolanty, Maćka, Smugi, Filipa, o przedłużenie mi renty, za dodatek do emerytury Jolanty, za publikację artykułu na 70pkt,za szybkie wyposażenie Goszczyńskiego dla Magdy,za pojednanie mnie z ojcem , za szybką sprzedaż mieszkania z Karpia i szybki zakup mieszkania na Płaszowie dla Jolanty,za nietycie całej rodziny, za ukończenie studiów podyplomowych z wynikiem bdb dla Krzysztofa, za pomyślne podróże do i z Malezji i Filipin, przez kraje tranzytowe i pobyt w tych miejscach dla Krzysztofa i towarzyszek.
Jezu, Ty się tym zajmij. Proszę Panie Jezu o uzdrowienie mojego życia i o wypełnienie w moim życiu woli Bożej.
Szczęść Boże, pilnie proszę o modlitwę za pana Lucjana, który trafił do szpitala. Obok wielu chorób zdiagnozowano raka z przerzutami do kości. Proszę o uzdrowienie, wsparcie dla rodziny, która w tym miesiącu straciła bliska już osobę. Bóg zapłać.
Szczęść Boże, Proszę o modlitwę za małą Marysię, która urodzona w zeszłym tygodniu walczy o życie. O to, by dobry Bóg przeprowadził ją przez wszystkie nadchodzące operacje i leczenie. Dla jej rodziców o umocnienie i siłę w tym trudnym czasie, by Duch Święty napawał ich nadzieją że będzie lepiej, i by ten czas zbliżył ich do siebie, jak i do Pana Boga. Serdeczne Bóg Zapłać!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojego Syna Michała: o spokój ducha, zdrowie, światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie poprawkowego egzaminu maturalnego z matematyki (jutro o 9:00). Gorąco wierzymy w moc Miłosierdzia Bożego i modlitwy. Niech Jezus i Maryja czuwają nad Nim. Dobry Bóg niech każdego dnia prowadzi Go przez życie i darzy Łaską a ludzie dobrocią. Bóg zapłać!
Proszę o łaskę nawrócenia i uwolnienia z nałogów dla Jerzego, Arkadiusza, Jacka, Barbary.
Św. Alojzy wypraszaj u Pana Jezusa odpuszczenie grzechów, ochronę przed złem, bezpieczną podróż, zdrowie i obfite błogosławieństwo dla rodzin: Ireny, Andrzeja, Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Anny, Jana, Joanny, Janusza i Teresy. Amen

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska