Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
JEZU MIŁOSIERNY BŁAGAM O CUD UZDROWIENIA Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ I REMISJĘ CHOROBY DLA KOCHANEGO MĘŻA ANDRZEJA,O DOBRE WYNIKI BADAŃ I KWALIFIKACJĘ DO IMMUNOTERAPII.JEZU UFAM TOBIE.
Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie z lęku - nerwowego przez które ciężko jest mi wyjść z domu a także o zdrowie dla mamy i łaski Boże dla rodziny. Bóg zapłać.
Miłosierny JEZU za wstawiennictwem Matki Bożej przyjdź z łaską uzdrowienia uszu Tymonka, zatok u Melci, nawrócenie rodziców
Proszę o dar życia wiecznego dla Ś. p. : Zdzisława, Anieli, Stanisława, Ireny, Stanisława, Katarzyny, Jana, Marianny, Jana, Antoniego, Zofii, Janiny, Henryka, Wiktorii, Wiktora, Stanisławy, Jana. Oraz o dar zdrowia dla: Anny, Łukasza, Stanisława, Pawła, Haliny, Elżbiety, Zofii, Anny, Bogumiły, Ryszarda. Bóg zapłać!!!!
Usilnie proszę o modlitwę za mojego, wczoraj zmarłego brata Dariusza lat 57 Od wielu lat oddalonego od Kosciola i sakramentów. Serdeczne Bóg zapłać.
W intencji Bogu wiadomej
Szczęść Boże. Noszę się z zamiarem popełnienia samobójstwa. Nie widzę sensu w życiu. Moje sumienie jest obciążone wieloma grzechami śmiertelnymi (w tym nieczystości, obłudy, kradzieży, szkodzeniu na zdrowiu, pragnienia wypisania się z kościoła). W przyszłym tygodniu chciałabym przystąpić do Sakramentu Pokuty, jednak nie czuję żalu za grzechy. Proszę mi powiedzieć, czy pójdę do piekła.
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę was kochani o wielką modlitwę za mnie i moją rodzinę oraz dobroczyńców . w Moich intencjach które Bóg zna. Mam na imię Jarek Ruciński. Proszę o zdrowie dla całej rodziny pojednanie z Bogiem i abyśmy żyli w zgodzie. Syn którego kocham zostawił mnie. O wielką miłość w mojej rodzinie. Niech Bóg pomoże odzyskać Pawła. Boże błogosław wszystkich którzy pomodlą się za nas.
Proszę o modlitwę w intencji Marzeny o uzdrowienie z choroby psychicznej, psychozy, lęków.
Proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie z lęków nerwowych i zdrowie dla mamy. Bóg zapłać.
Prosze o modlitwę w intencji o nowe, święte i liczne powołania kapłanskie, misyjne i zakonne. Bóg zapłać
Bardzo proszę o modlitwę w intencjach: śp. Urszuli (mamy)o spokój wieczny duszy o jak najszybsze znalezienie pracy i potoczenia się rozpoczętych spraw za osoby które modlą się w intencjach o zdrowie jesli ma służyć życiu wiecznemu o rozplątanie węzłów życiowych i uporządkowanie życia
Szczęść Boże. Jeszcze raz proszę o modlitwę w intencjach które mam w swoim sercu, ratowania mojego małżeństwa, poprawy bardzo trudnej sytuacji finansowej oraz zdrowia i wszelkich łask dla mojej Żony, dwóch Córeczek, moich Rodziców. Jestem w bardzo trudnej sytuacji, mam ogromne długi finansowe, bardzo podupadłem na zdrowiu, czuję się bezsilny, nie wiem co mam robić by wszystko naprawić. Nie mam siły by wyjść z tej otchłani kłopotów która mnie opanowała. Nie mam już nawet siły by żarliwie się modlić. Kocham bardzo Żonę, Córeczki i chciałbym być z nimi. Niestety Żona wyjechała do swoich rodziców z dziećmi, wniosła o rozwód i nie chce słyszeć o powrocie, odrzuciła wniosek o mediacje. Jestem załamany, bezsilny. Tylko w Bogu, Miłosiernym Chrystusie moja jedyna nadzieja. Szczęść Boże Bóg zapłać
Proszę o powrót do zdrowia dla mojego taty Ryszarda Jerszyńskiego ze Szczecinka.
Proszę o modlitwę o ochronę przed złem. Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji i boję się tego co może na mnie spaść.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Sylwii i Piotra, o miłość, przebaczenie i jedność małżeńską, o wyzwolenie Piotra z nałogu seksoholizmu i problemów emocjonalnych, a Sylwii z perfekcjonizmu i lęku, o uzdrowienie ich ran serca i pogłębianie relacji z Bogiem. O dar potomstwa i opiekę nami przez Niepokalaną.
Mam na imię Michał, U mojej Mamy Marii, zdiagnozowano nowotwór pęcherza moczowego, o bardzo wysokim poziomie złośliwości. Błagam Siostry o modlitwę w intencji nawrócenia się Mamy i przeżycia przez nią jeszcze wielu lat, tu na ziemi, aby mogła dawać świadectwo wiary, być dalej źródłem Miłości dla mnie i mojej siostry Kasi. Błagam, aby nie było przerzutów, aby nie musiała przechodzić chemioterapii, bo i tak bardzo cierpi, a operacja, którą niebawem będzie przechodzić, pozbawi ją wielu narządów wewnętrznych. Jestem pyłem i prochem, niezasługującym na żadne łaski, ale mimo to, błagam o nie. Jednak niech nie moja, ale Wola Boga się stanie, bo On Jest Miłością.
Proszę o miłość, radość i zdrowie dla syna Przemysława, jego żony i dzieci. Szczególnie proszę o uleczenie depresji .
Proszę o zgodę w małżeństwie i o to, żeby sąd jutro nie ograniczył mi praw rodzicielskich.
Proszę o modlitwę w intencji pomyślnej operacji i właściwej diagnozy oraz o dar poczęcia dla mojej Żony Urszuli.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska