Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
W intencjach Bogu wiadomych
Jezu proszę o zwolnienie od liderów wspólnoty "Talitha" MJ, EJ, TZ oraz bardzo zazdrosnej kobiety, która rujnuje moje życie. Ty wszystko wiesz Panie, zmiłuj się.
W intencji nawrócenia moich bliskich
W intencjach Bogu wiadomych
O opiekę Matki Bożej dla Bożeny Ciesielskiej. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Oli z nerwicy, z lęków, z zaburzeń kompulsywno - obsesyjnych z objadania, o radość, pokój, rozpalenie ogniem Ducha św. , rozpalenie na nowo charyzmatu, delikatność, cierpliwość, miłość w nowej pracy, kreatywność, o dobrą wspólnotę i kierownika duchowego. Proszę o błogosławieństwo finansowe. Proszę o uzdrowienie Kamili z nerwicy, pokój, radość, doświadczenie Bożej miłości, poznanie żywego Boga, wypełnienie woli Bożej w jej życiu, łaskę wiary, o łaskę zgody i miłości w rodzinie Kamil, o dobrą pracę dla niej i łaskę poczęcia dziecka, proszę o uzdrowienie serca Mateusza z kompleksów, złych słów jakie usłyszał w życiu, niezdrowe rywalizacji, doświadczenie Bożej miłości i poznanie żywego Boga, łaskę wiary, proszę o uwolnienie serca Bartka z perfekcjonizmu, o łaskę zaufania Bogu i pozwolenia działania Bogu w życiu, proszę o łaskę wiary, doświaczenie Bożej miłości, uwolnienie serca od dóbr tego świata, proszę w intencji Natalii o łaskę wiary, doświadczenie Bożej miłości, spotkania żywego Boga. Proszę o zdrowie, siłę, radość, miłość dla Eli i Andrzeja, proszę o łaskę zaufania dla Ani i uwolnienie jej serca, o uzdrowienie nogi Pawła, o uzdrowienie Wiktorii z konsekwencji wypadku, o nawrócenie Sebastiana, o uwolnienie Sylwii, o nawrócenie Marka, łaskę wiary, doświadczenie Bożej miłości i łaskę spotkania żywego Boga, o uwolnienie Wojtka z alkoholizmu, o zdrowie dla Jadwigi i łaskę pokoju i dobrego przygotowania na śmierć, proszę o miłość w małżeństwie Wioli i Wojtka o uzdrowienie Wioli z nerwicy i współuzaleznienia a dla Wojtka o uwolnienie z alkoholizmu, o uwolnienie Asi, Ireny, Ali z alkoholizmu, o uzdrowienie Mariusza z raka, o uratowanie małżeństwa Pawła i Mileny o łaskę nawrócenia serca Mileny i na nowo doświadczenia Bożej miłości.
O Bożą pomoc aby córka Izabela się opamiętała i przestała mnie tak bardzo ranić. O odmianę jej serca, uzdrowienie z bólu, żalu, goryczy aby wybaczyła mi dawne urazy i otworzyła się na pojednanie ze mną. O przemianę również mojego serca abym nie czuła do córki niechęci i nie odpowiadała złem na zło. Panie, zabierz tę trudną naszą przeszłość abyśmy mogły żyć teraźniejszością. Przyjdź z łaską pojednania i miłości. Amen.
Proszę o modlitwę: Aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały Jego intronizacji, zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Ukrainie, Białorusi, Rosji, Litwie, we Francji, na Węgrzech, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Libanie, Afganistanie, Azerbejdżanie, Armenii, Korei Północnej i Kazachstanie. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Proszę o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp Norberta oraz zmarłych z jego rodziny. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp oraz zmarłych z jego rodziny. Bóg zapłać
W intencjach Bogu wiadomych
O dar uwolnienia od wszelkiego lęku, strachu związanego ze szkołą dla Kacperka, prosząc o dar męstwa I odwagi oraz o wszystkie łaski potrzebne dla niego
O dar sakramentu małżeństwa dla Bogu wiadomej pary
o nawrócenie dla bliskiej mi osoby
Proszę o Świętą Modlitwę w intencji Wypełnienia się Woli Bożej w życiu Magdaleny, Elżbiety i Stanisława oraz Ich Najbliższych
Proszę o gorącą modlitwę w intencji uzdrowienia z obfitego krwawienia, ocalenia i odnowienia sil dla mnie.
O ufną Miłość do Jezusa przez Maryję dla Ojca Jacka, Ani i Piotra.
Jezu, Ty się tym zajmij. Proszę Panie Jezu o uzdrowienie mojego życia i o wypełnienie w moim życiu woli Bożej.
O łaskę uzdrowienia ukochanego dziadka Jana Łączkowskiego
W intencjach Bogu wiadomych

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska