Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Proszę o łaskę nawrócenia dla Mirosława Agnieszki Krzysztofa i Dariusza.
Proszę o modlitwę w intencji o łaskę nieba dla śp Melani i Stanisława. Bóg zapłać
Serce Jezusa błagam o wyzwolenie mojej mamy Mirosławy i mnie Izabeli z trudnego, ciężkiego położenia. Proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją bardzo skomplikowaną sprawę. Miłosierny Jezu błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Proszę uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa i upadku polskiej gospodarki. Chryste obroń nas i zakończ ten koszmar w Polsce.
Jezu, Ty się tym zajmij. Proszę Panie Jezu o uzdrowienie mojego życia i o wypełnienie w moim życiu woli Bożej.
Szczęść Boże. Czy mogła bym prosić o modlitwę w intencji za pomyśle wyleczenie mamy z raka płuc i o łaskę powrotu do zdrowia ?(Renta Kędzierska) Z Panem Bogiem ❤️ Pozdrawiam Milena Szczech
Proszę o modlitwę za uczestniczki rekolekcji Estera i za ekipę usługującą o Boże uzdrowienia,uwolnienie,o doświadczenie Bozej miłości i o Narodzenie się na nowo z Ducha Świętego.O dary Ducha Świętego i opiekę świętych nad przygotowaniem kursu.Ochronę Bożą przeciw wszelkim zasadzkom złego ducha.
Proszę o przyłączenie się do naszego wielkiego dziękczynienia Bogu I Maryi za 8 tygodniowe Dziecko, które noszę pod sercem. Po ludzku było to nieprawdopodobne, ale dla Boga prawdziwie nie ma nic niemożliwego!!!
Proszę o modlitwę: Aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały Jego intronizacji, zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Ukrainie, Białorusi, Rosji, Litwie, we Francji, na Węgrzech, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Libanie, Afganistanie, Azerbejdżanie, Armenii, Korei Północnej i Kazachstanie. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, aby duchowni skutecznie dążyli do świętości i skutecznie ewangelizowali. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Proszę o modlitwę w intencji Kursu Nowe Życie, który odbędzie się 17-19.11.2022 w Parafii NMP Matki Pocieszenia we Wrocławiu. O otwartość na Ducha Św., wszelkie łaski potrzebne dla organizatorów i uczestników.
Szczęść Boże, proszę o pilną modlitwę w intencji Adriana, aby naprawił swoje krzywdy, by Bóg oświecił jego umysł oraz serce póki nie jest za późno- walczy o miłość. Jezu ufam Tobie!
Kochana Mateczko proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony Jadwigi z nawracającego nadciśnienia tętniczego i dobrą pracę nerek. Prosi Artur Kochana Mateczko prosimy o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, wszelkie łaski wypływające z Miłosierdzia Bożego dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pracę,o nowy dom z Bożym Błogosławieństwem. Kochana Mateczko prosimy o Błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia dla Pani Heleny, a dla rodziny prosimy o spokój w sercach. Proszą Jadwiga i Artur
Proszę o modlitwe za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Zdzicha,Asie z mamą,Kasie,Age z tatą,Piotra,Krzyśka,Darka,Andrzeja.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka i Panią Karpińską.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Prośba o zdrowie dla Agnieszki I umocnienie dla rodziny
O ufność, namaszczenie Ducha Świętego i wszystko co potrzebne do wielbienia Boga z wdzięcznością i miłością w każdej chwili życia.
W intencjach Bogu wiadomych
Proszę o modlitwę w intencji Ś. p. Zdzisława, Anieli, Stanisława, Jana , Katarzyny, Antoniego, Zofii, Jana, Marianny, Ireny, Stanisława, Wiktorii, Wiktora, Stanisławy Tomasza, Janiny. Oraz o dar zdrowia dla: Anny, Stanisława, Pawła, Haliny, Elżbiety, Zofii, Anny, Łukasza, Bogumiły, Ryszarda. Bóg zapłać!
Błagam o to by nie doszło do mojego rozwodu z ukochaną Żoną. Kocham ją nad życie, nie zdradziłem jej, nie oszukałem, nie uderzyłem, ciężko pracuję. Ona po prostu jest w złej mocy. Błagam o modlitwę. Ma na imię Madzia, nie mieszkamy ze sobą od marca i od tego czasu czuję, jakbym nie żył. Błagam o szczerą modlitwę, szczególnie do Św. Rity, do której i ja się modlę. Chcę byśmy byli szczęśliwym i kochającym się małżeństwem i doczekali się wielu dzieci. Aleksander
Proszę o modlitwę o uzdrowienie kolan kręgosłupa biodra stopy aby nie bolały zdrowie dla męża syna Kasi jej dzieci I całej rodziny
Proszę o modlitwę w intencji Magdy o pokój serca i oddalenie myśli samobójczych. Bóg zapłać
Błagam o modlitwę w intencji mojej Córki Mai (17 lat) chorej na anoreksję. Wpraszając jej w niej dla Mai łaskę skutecznej terapii prowadzącej do uzdrowienie jej umysłu i ciała oraz o pokierowanie psychoterapeutki, aby skutecznie prowadziła Maję do uwolnienia się od tej strasznej choroby oraz abyśmy my jako rodzice umieli umacniać naszą Córkę w drodze do wyzdrowienia.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska