Międzybrodzie Bialskie: Kobiety szalone dla Jezusa
W miniony poniedziałek, 28. lipca 2014 r., zakończyło się wakacyjne spotkanie „Kobiet szalonych dla Jezusa”. Przez siedem dni na beskidzkich szlakach uczestnicy spotkania na wiele różnych sposobów głosili orędzie o Bożym Miłosierdziu i sami w Nim się zanurzali, pogłębiając i umacniając swoją relację z Jezusem. Opatrzność Boża zatroszczyła się o odpowiednią pogodę, która umożliwiła realizację tego, co zostało zaplanowane na poszczególne dni. Spotkanie obfitowało zatem w wiele radosnych wydarzeń i momentów pełnych wzruszenia. Było ono także okazją do letniego wypoczynku i nawiązania nowych przyjaźni. W pamięci uczestników pozostanie m.in. wyprawa na Magurkę; szaleństwo na jeziorze podczas ulewnego deszczu; spotkanie z pracownikami i pacjentami Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego; wjazd kolejką i pizza na Górze Żar; dzień pustyni - przeżywany w ciszy i skupieniu, Droga Krzyżowa na Hrobaczej Łące oraz wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu i Eucharystia w parafii św. Marii Magdaleny; pełen entuzjazmu udział we Mszy św. w wadowickiej Bazylice oraz ostatnie wieczorne szaleństwo nad jeziorem. Niezapomniany będzie czas wspólnej modlitwy Liturgią Godzin oraz słowo Boże głoszone przez ks. Grzegorza Suwałę. Głęboko w serca uczestników zapadły też wprowadzenia do Lectio Divina S.M. Józefiny Klimczak - Przełożonej prowincjalnej Zgromadzenia Sióstr Orionistek oraz wspólne towarzyszenie Jezusowi w Godzinie Miłosierdzia i śpiew animowany przez Dorotę i Marka oraz Adę, Kamę i Olka Choszczyk. 
Dziękujemy Wspólnocie Sióstr Orionistek z Międzybrodzia Bialskiego za gościnność i wszelkie dobro. Za wszystko Bogu niech będą dzięki! 

Święty Alojzy Orione http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Linki
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia