Międzybrodzie Bialskie: Spotkanie wakacyjne dla dziewcząt
Tegoroczne wakacyjne spotkanie z cyklu „KOBIETY SZALONE DLA JEZUSA NA BESKIDZKIM SZLAKU…” rozpoczęło się w poniedziałek, 21. lipca 2014 r. w Międzybrodziu Bialskim. Tematem jest Jezusowe błogosławieństwo: „Błogosławieni miłosierni…” Podczas siedmiu rekolekcyjnych dni uczestnicy spotkania pochylać się będą nad tajemnicą Bożego Miłosierdzia wraz ze świętymi, którzy szczególnie umiłowali ten największy przymiot Boga: św. siostrą Faustyną, św. Janem Pawłem II i św. Alojzym Orione. 
Pierwszego dnia, po zawiązaniu wspólnoty, po Eucharystii i spotkaniu organizacyjnym podjęto refleksję na temat szczęścia wprowadzającą w tematykę rekolekcji. 
Wtorek, 22. lipca, był bardzo intensywny, ale piękny i bogaty w różne doświadczenia duchowe, związane z osobistym spotkaniem ze Słowem Bożym, wspólnym udziałem w Eucharystii oraz długą górską wędrówką. Uczestniczki spotkania zostały wprowadzone w Lectio Divina, miały okazję chwalić Boga Liturgią Godzin oraz dzielić się Bożym Słowem i radością przebywania we wspólnocie. 
W spotkaniu uczestniczy 18 dziewcząt, Rodzina Państwa Choszczyków, ks. Grzegorz Suwała oraz Siostry - S.M. Józefina, S.M. Lidia, S.M. Urszula i S.M. Amabilis. 

Święty Alojzy Orione http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Linki
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia