Otwock: Wiadomości z NazaretuW dniu 28 września w naszej parafii miał miejsce Odpust i Jarmark św. Wincentego à Paulo. Po uroczystej Eucharystii Odpustowej parafianie mogli posłuchać i obejrzeć rożne programy artystyczne min. koncert i pokaz musztry paradnej Młodzieżowej orkiestry Dętej „Moderato” z Warki oraz koncert gwiazdy wieczoru Zespołu Skalar. Dom Nazaret przygotował stoisko z własnym wyrobami:plecionymi różańcami, aniołkami oraz pieczonymi przez nas mufinkami. 
Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem osób będących na jarmarku. Uzyskane pieniądze wspomogą budżet Domu Nazaret. 
 
 
Wizyta Ks. Biskupa Kazimierza Romaniuka w Domu Nazaret 
 
W dniach od 4 do 5 października w Parafii św. Wincentego à Paulo odbyła się wizytacja kanoniczna przeprowadzona przez Ks. Biskupa Kazimierza Romaniuka. 
W sobota 4 października Ks. Biskup odwiedził Dom Nazaret wraz z księdzem Proboszczem Bogdanem Sankowskim. Spotkał się z Siostrami i mieszkankami 
w kaplicy domu. Po wspólnej modlitwie i powitaniu Julka i Aleksander wręczyli Ks. Biskupowi różaniec wykonany w naszym domu i wraz innym dziećmi zaśpiewały piosenkę. 
Na koniec spotkania Ks. Biskup Kazimierz Romaniuk pobłogosławił wszystkim zebranym i wpisał się do kroniki Domu Nazaret. 
 

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia