Pratulin: Jerycho Młodych - "Ticket of Mercy"
W ostatni piątek i sobotę czerwca br. w diecezji siedleckiej odbyło się Jerycho Młodych, w którym wzięło udział około 1500 młodych ludzi (więcej o tym wydarzeniu na: www.jerychomlodych.pl). 
W tym roku spotkanie miało szczególny charakter ze względu na obecność w Pratulinie symboli Światowych Dni Młodzieży - Krzyża i Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani, przy których modlili się także: ks. Tomasz Grzyb, Emilia Misiejuk i Dagmara Trejda, zaangażowani w realizację projektu misyjnego "Ticket of Mercy". Swoją modlitwą, obecnością i świadectwem uczynili kolejny ważny krok na drodze duchowych przygotowań do udziału w ŚDM, Kraków 2016. 
Dziękujemy organizatorom Jerycha Młodych (szczególnie Ilonie Trojnar, prezes KSM diecezji siedleckiej ) za promocję oriońskiego projekut misyjnego podczas spotkania, za zamieszczenie informacji o tej inicjatywie w symbolicznym "Paszporcie", który otrzymał każdy uczestnik oraz za wszelką współpracę w czynieniu dobra. Deo gratias! 

Święty Alojzy Orione http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Linki
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia