SKUPIENIE WAKACYJNE DLA DZIEWCZĄT 2020'
W dnich 7-10 sierpnia odbyło się Wakacyjne Skupienie dla Dziewcząt we Włocławku. Patronowała mu Św. Maria Magdalena, z którą uczyłyśmy się słuchać, rozeznawać i podejmować decyzję- co do misji, jaką Bóg powierza nam każdego dnia. Dzięki gościnności i otwartości naszych Sióstr ze Wspólnoty na Leśnej mogliśmy przeżyć radosny i pełen ubogacającyh treści czas.

Dziękujemy Siostrze M. Leticji, S.M. Marcie Kalinowskiej, S. M. Agnieszce oraz całęj Wspólnocie za okazane serce i podjęty- z siostrzaną miłością- trud współtworzenia tego szczególnego czasu danego Młodym. Skupieniu, przygotowanemu i prowadzonemu przez S. M. Anuncjatę i S.M. Bożenę, towarzyszył Ks. Przemysław- Wikariusz Parafii MB Częstochowskiej w Kole- za co z serca Mu dziękujemy.

Pobyt we Włocławku to także szczególna okazja, by spotkać się ze Świadkami Wiary: Sługą Bożym Kardynałem Stefanem Wyszyńskim we włocławskiej Katedrze i Seminarium, Bł. Ks. Jerzym Popiełuszką nad włocławką Tamą czy Bł. Franciszkiem Drzewieckim w domu naszych Sióstr...

Bogu niech będą dzięki za ten szczególny czas radości, modlitwy, spotkania Pan Zmartwychwstałego wraz ze Św. Marią Magdaleną w Sakramentach i Słowie Bożym.

Maryi i naszym świętym Patronom zawierzamy dobre owoce tego spotkania w naszych sercach.

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia