Uroczyste otwarcie Oriońskiego Roku Powołaniowego w naszym Domu Prowincjalnym
26 czerwca miało miejsce Uroczyste otwarcie Oriońskiego Roku Powołaniowego  w Polsce. Cała Rodzina Charyzmatyczna, obecna w Jej Przedstawicielach, spotkała się w radosnej i uroczystej atmosferze rodzinnej, aby      w duchu dziękczynienia i z ufnością złożoną w Bogu przez św. Alojzego Orione zawierzyć sprawę powołań i wszystkie intencje serc.

W spotkaniu uczestniczyli: Radna Generalna z Rzymu s. M. Rosa Rocha Delgado PSMC,  Przełożona Prowincjalna s. M. Carita Harężlak PSMC , Przełożony Prowincjalny ks. Krzysztof Miś FDP,  przedstawiciele ISO i MLO, siostry i księża z różnych placówek oraz młodzież.  W godzinie świadectw pani Milena z ISO, ks. Mateusz Antoniak FDP i s. Bożena Mańkowska PSMC podzielili się z wszystkimi refleksją jak przeżywają swoje oriońskie powołanie. Punktem  kulminacyjnym spotkania była Msza św. której przewodniczył ks. Krzysztof Miś FDP, a kazanie wygłosił ks. Łukasz Mikołajczyk FDP.  Po komunii św. odmówiono specjalną modlitwę przygotowaną na Rok Powołaniowy.  Na zakończeniec jeszcze raz zgromadziliśmy się w kaplicy na modlitwie uwielbienia, które zakończyło się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i posłaniem do owocnego przeżywania Oriońskiego Roku Powołaniowego.

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia